Výrobcovia

McNett MIRAZYME 250 ml

McNett MIRAZYME 250 ml

MIRAZYME je koncentrovaný prípravok na odstránenie pachov a organického znečistenia, najmä neoprénových oblekov, ale aj iných súčastí športovej výstroje a výzbroje.

Viac detailov


9,90 € vrátane dane

Jedná sa o enzymatický prípravok obsahujúci 10 vybraných mikrobiálnych kultúr, ktoré sa vo vodnom prostredí živia organickými nečistotami. Po vyschnutí vody zahynú a sú jednoducho vymáchatelné. Prípravok neobsahuje detergenty ani parfumy. Je nealergický.
Balenie: Plastová fľaša obsahujúca 250 ml koncentrovaného vodného roztoku, z ktorého sa dá pripraviť 1.200 l pracovného roztoku (riedenie 1:5000).
Pracovný postup: Ošetrovaný výrobok sa ponorí do pracovného vodného roztoku Mirazymu na 5 minút a potom sa nechá voľne na vzduchu časti odkvapkať a vyschnúť. Ak výrobok nie je po 24 hodinách suchý, je možné ho aktívne dosušit.
Príklady použitia: neoprénové obleky, ortézy, športové chrániče, pracovné odevy, športové výstroj, obuv všetkých druhov,pre oblečenie, mokré a suché obleky,záchranné vesty, stany, batohy, topánky, neoprénové rukavice, vnútorné  lyžiarske papuče a horolezecké skeletové topánky, vložky do obuvi, a mnoho ďalších
.
MiraZyme
je unikátny, biologicky rozložiteľný dezodorant, založený
na prírodných enzýmoch.
Preniká do pórov tkaniny, gumy aj tvrdých povrchov a odstráňuje pachy a mikroorganizmy prirodzenou cestou.


oblečenie na 15 ml na 75 litrov vody Mirazyme
Stany na 60 ml do 75 litrov vody Mirazyme

Košík  

(prázdny)

Nové produkty

No new products at this time

vsetkonahory.skna Google+
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Navtvte Vsetkonahory.sk u ShopMania