Všetci výrobcovia Ajungilak Beal Black Diamond Bridgedale Camp Climberg Climbing technology Craft DMM Dry Dynafit Dynastar Edelweiss Ferrino Fischer Garmont Gerber Grivel Haven Highpoint K2 KayLand Kohla La Sportiva Lizard Lomer Mammut Millet Montura Morpho MSR Nalgene Petzl Pieps Pinguin Silva SILVRETTA Sir Joseph Ski trab Stubai Suunto Tendon THERM-A-REST Toko Treksport X Bionic
-- ceny: najlacnejšie prvé ceny: najdrahšie prvé názvu: A po Z názvu: Z po A dostupné prvé Zoradiť podľa
Mammut Monolith GTX je tvrdá a flexibilná topánka, ktorá zvládne najväčšie zaťaženie.Gore-Texova membrána zabranuje prenikaniu vody do topánky.
Celosvetovo najpopulárnejší model v tejto kategórii, ktorý bol vyvinutý a vyrobený pre pohyb v ťažkom a náročnom teréne.
Makké a extremne ľahke nízke topánky so širokým rozpatim používania: ideálne na turistiku,cestovanie aj každodenné používanie.
Použitie: - približovacie pochody - vhodné pre stredný stupeň lezenia - via ferrata - vysokohorská turistika
Technické topánky na ľahký výtup na cesty Via Ferrata Podrážka : Vibram na špičke lezecká zóna ,vhodné pre stredný stupeň lezenia ,vysokohorská turistika.
Použitie - ľahká turistika alebo mesto.Vhodné pre nižšie stupne lezenia a bouldering. Zvršok 1,8mm semiš a sieťovina 3D Mesh.Syntetická podšívka.
Použitie - ľahká turistika alebo mesto.Vhodné pre nižšie stupne lezenia a bouldering. Zvršok 1,8mm semiš a sieťovina 3D Mesh.Syntetická podšívka,Gore-Tex XCR
Použitie: - celoročné horolezectvo - ľadové a technické lezenie - mixované lezenie
Topánka vhodná na expedičnú, vysokohorskú turistiku s ťažkým nákladom. Trimicro medzipodrážka spojuje komfort s náročným použitím. Guma dookola topánky chráni pred kamenmi.
Použitie: - 3 sezónne (+) - technické lezenie a lezenie na rýchlosť - ľahké mixované horolezectvo - rýchlostné horolezectvo - vysokohorská turistika
položiek: 10 20 50
Všetky najpredávanejšie
Žiadne produkty
Poštovné 0,00 € Spolu 0,00 €
Košík Pokladňa
Všetky zľavnené
Všetky nové produkty